Konser Alanı Serinletme ve Soğutma Sistemi

Yazın gelmesi ile birlikte açık hava konserleri de yılın en yoğun zamanına girmiş bulunuyor. Özellikle tatil beldelerinde ve ülkemizin genelinde konser organizasyonları açık havada yapılıyor. Açık hava bile olsa sıcak hava ve kalabalık insan topluluğu nefes almayı herkes için zorlaştırmaktadır. Bunun yanı sıra gündüz yapılan konserlerde güneş geçmesi olarak adlandırılan olayın sonu hastanelerde bitmektedir. Özellikle tansiyon ve kalp rahatsızlıkları olan insanlarda bu durum ciddi boyutlara taşınabilir.
Bunlar göz önüne alınarak insanların hem eğlenmesini hem de eğlencenin sonrasında herkes için güzel hatırlanmasını sağlayabilirsiniz.
Geliştirdiğimiz Konser Alanı Serinletme ve Soğutma Sistemimiz ile ortama püskürtülen su ile ıslaklık hissi vermeden konuklarınızı güneşin zararlı etkilerinden koruyarak mutlu edebilirsiniz.
Sistemi çeşitli-renkli- ışıklandırmalar ve parfümler ekleyerek ortamı serinletirken alanın organizasyonuna uygun hale getirebilir ve dikkat çekmeye olanak sağlamış olursunuz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*