Sisleme ve Nemlendirme

Günümüzde her ne kadar tüketen bir millet olarak görülsek de; gerek devletin üretim teşvikleri, gerek üretime olan ihtiyacımız göz önüne alındığında üretime yönelmememizi sağlamaktadır.

Ama bu işi ne kadar iyi yapıyoruz?
Ne kadar başarılıyız?
Üretim denediğinde birçok şeyi göz önüne almak gerekiyor. Ürünlerin kalitesi, Termin surelerinin söz verildiği sürede tutulması genelde işverenlerin dikkat ettiği şeylerdir. Ama gözden kaçırılan en önemli şey bu üretimi yapan, bitim aşamasına getiren personellerin sağlığı ve motivasyonudur.
Çeşitli hastalıkları olan personellerimiz olabilir. Üretim olan işletmelerde bu hastalıkların başlıca olanları; astım, nefes yetmezliği, alerji olabilir. Bu durum çalışanların motivasyonlarında ciddi düşüşler gösterebilir.

Peki ne yapmalıyız?
Ürünlerin kalitesi kadar işletmemize ve üretimini sağlayan personellerimize de önem vermemiz gerekiyor. Bilindiği üzere üretim olan fabrikalarda en çok şikayetçi olunan şey genelde aşırı tozdur. Bu durum sadece çalışanlar değil, ürünleriniz için de bir dezavantaj ve zaman kaybı demektir.
Geliştirdiğimiz sisleme ve nemlendirme sistemleri ile tuzlu suyun içine hapsederek ortamdaki hijyenik olmayan kuru ve tozlu hava yerine doğal bir ortam oluşturuyoruz.
Maliyetinin düşük olmasının yanı sıra Ürünleriniz ve personellerinizin verimini üst seviyeye çıkarabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*